Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

NERF GELFIRE - MYTHIC

JEN U NÁS
NERF GELFIRE - MYTHIC je elektrický blástr na gelové kuličky s integrovanou nabíjitelnou baterií.
další informace
Připravujeme
Předběžná cena: 1 870 Kč
Upozornit na naskladnění
Záruka: 24 měsíců, Výrobce / značka: Hasbro, Hasbro Nerf

Ze stejné kategorie

bez hodnocení
5
4
3
2
1
Jak byste produkt ohodnotili vy?
NERF GELFIRE - MYTHIC je elektrický blástr na gelové kuličky s integrovanou nabíjitelnou baterií.

Naprosto fantastický blástr s mnoha novými funkcemi - výsuvnou pažbou, vyměnitelnou hlavní, integrovanou baterií, na gelové kuličky.  

Plní se v horní části do násypky, která má kapacitu 800 ks gelových kuliček (k tomuto blástru se jich dodává 1600 ks). Pozor, kuličky je nutné před použitím ponořit do vody, aby nasákly!

Jedná se o elektrický bláster. Pomocí přepínače lze režim blástru přepnout na poloautomatický nebo plně automatický způsob střelby.

Blástr má integrovanou pažbu, která je výsuvná a můžete si tak nastavit její délku.

Bláster má jednu taktickou lištu na hlavni, která je kompatibilní s ostatními blástry NERF (Elite, Fortnite apod.). Na hlavni je umístěno mířidlo.

Hlaveň blástru je odnímatelná. Vzhledem k tomu, že lze nastavit i délku pažby, můžete si blástr do značné míry přizpůsobit vašim potřebám.

Skvělá novinka u NERFu - blástr jako první v historii Nerfu obsahuje integrovanou dobíjitelnou baterii. Baterii můžete dobít připojením do jakékoliv USB nabíječky - dobíjecí USB kabel je součástí balení.


Obsah balení:
 • Blástr NERF GELFIRE MYTHIC
 • Odnímatelná hlaveň
 • Nádobka na 800 kuliček
 • 1600 kuliček
 • Ochranné brýle
 • Nabíjitelná baterie
 • Nabíjecí kabel USB-A -> USB-C

Edice NERF GELFIRE
GELFIRE je nová edice blástrů, uvedená na trh v roce 2023. Jedná se o edici blástrů, které spadají do třídy Profi a jsou určeny pro zkušenější nebo pokročilejší hráče. Tento typ blástrů používá namísto pěnových šipek nebo pěnových kuliček gelové kuličky.

Gelové kuličky 
Jedná se o kuličky na gelové bázi. Kuličky se musí před použitím vložit na nějakou dobu do vody, kde nasáknou a zvětší svůj objem do podoby, kdy je možné je použít. Bez namočení by to nebylo možné. Kuličky jsou kompatibilní s ostatními kuličkami jiných gelových blástrů od jiných výrobců.

Výhody a nevýhody GELFIRE blástrů
Výhody:
 • Nový koncept pro zkušené hráče přináší dostatečný výkon (srovnatelný s RIVAL), levnou munici a kvalitní provedení.
 • Munice je výrazně levnější než jsou pěnové šipky nebo RIVAL pěnové kuličky. Pořizovací cena gelové kuličky je zcela nesouměřitelná s pořizovací cenou šipky. Počítá se s tím, že hráč nevratně vystřílí stovky kuliček a nebude to pro něj zásadní finanční újma.
 • Munice je ekologicky rozložitelná. Tj. počítá se s tím, že kuličky po hraní zůstanou např. v trávě nebo na silnici, kde se časem rozloží a nezůstane po nic žádná ekologická zátěž.
 • Munice je kompatibilní s ostatními gelovými blástry jiných výrobců. 

Nevýhody:
 • Gelové kuličky nejsou znovu použitelnou municí. Jednou vystřelená kulička se již nedá recyklovat. A to proto, že se většinou (ne vždy) při dopadu na cíl rozprskne - zničí. To ale vzhledem k její nízké ceně nevadí a počítá se s tím. 
 • Gelové kuličky se musí "připravit", tj. nelze střílet ihned po koupi kuliček, je nutné je předtím mít nějakou dobu namočené ve vodě, aby nasákly a získali svoji potřebnou velikost. Teprve pak je možné je začít používat.
 • Určeno pro zkušenější hráče, nedoporučuje se menším dětem nebo úplným začátečníkům.

Upozornění:
Je bezpodmínečně nutné při hraní používat ochranu očí nebo celého obličeje. Zásah do oka může způsobit zranění!
Vlastnosti
Doporučený věk: od 14 let
Dostřel: 20 - 25 m
Druh munice: Gelové kuličky
Ostatní příslušenství v balení: Baterie součástí balení
Počet munice v balení: 1600 Ks
Potřeba baterie?: Ano
Rok vydání: 2023
Typ: Automatický
Úsťová rychlost: 85 - 95 FPS
Velikost: Univerzální
Způsob plnění: Zabudovaný zásobník
Rozměry
Délka: 40 cm
Hmotnost: 1,20 kg
Šířka: 6,70 cm
Výška: 26,70 cm
bez hodnocení
5
4
3
2
1
Jak byste produkt ohodnotili vy?
Máte nějaké otázky týkající se produktu? Nebojte se zeptat.
Další v kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF GELFIRE - MYTHIC | nerfmarket.cz
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"Storno","odstraneni":"Odstranit","nacitani":"Soubor se na\u010d\u00edt\u00e1, \u010dekejte pros\u00edm...","ano":"Ano","ne":"Ne","form_uspech":"Zm\u011bny byly \u00fasp\u011b\u0161n\u011b ulo\u017eeny","form_neuspech":"Zm\u011bny se neulo\u017eily. Opravte pros\u00edm vyzna\u010den\u00e9 chyby a akci opakujte.","dalsi":"Dal\u0161\u00ed","hledat":"hledat","odpocet_den":"dny","odpocet_hodina":"hod","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sek","odpocet_konec":"Akce ji\u017e skon\u010dila"}
https://www.nerfmarket.cz/
https://www.nerfmarket.cz/nerf-gelfire-mythic?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému
Zapomněli jste heslo?

Nemáte ještě účet?

Registujte se

Chci se registrovat!